Radikal okurları 2015'in en iyilerini seçiyor

14/12/2015

RADİKAL - Geride bırakmak üzere gün saydığımız 2015, sanat ve popüler kültür açısından bereketli bir yıldı. Filmleri dünya festivallerinden ödüllerle dönen sinema filmleri, seyirciyi ekran başına kilitleyen onlarca dizi, şarkılarıyla kulakların pasını alan müzisyenler, tiyatro sahnelerinin tozunu attıran oyunlar, performanslarıyla kendilerine hayran bırakan kadın ve erkek oyuncular, çarpıcı sergiler, elimizden düşürmek istemediğimiz güzellikte kitaplar ve merak duygumuzu kamçılayan çeşit çeşit magazin olayı... Kasedi bir yıl geriye sarıp, bunların hepsine alıcı gözle tekrar bakmaya ne dersiniz? Evet, 'Yılın en iyilerini' belirlemek üzere, okurlarımızı Radikal'in geleneksel anketine davet ediyoruz. 
Radikal editörleri olarak kültür sanat ve eğlence alanındaki dokuz ayrı kategoriden, 20'şer aday belirledik. İtiraf edelim ki eleme süreci pek kolay olmadı. Şimdi sıra sizde: Anketimizde oy kullanarak en çok beğenilen diziyi, oyuncuları, filmi, şarkıyı, müzisyeni, yılın magazin olayını, en iyi kitap, tiyatro oyunu ve sergiyi seçebilirsiniz. 
Anketimiz aralık ayı boyunca devam edecek. Sizin seçtiğiniz 'Yılın En İyileri’ni yeni yıla girmeden belirleyip, Radikal'de duyuracağız. 

Radikal okurları 'yılın dizisini' belirliyor...

Radikal okurları 'Yılın en iyi kadın oyuncusunu' seçiyor

 

 

BUNU OKUYAN BUNLARI DA OKUDU