Dizi ve sinema kategorilerinde heyecan dorukta!

20/12/2015

RADİKAL  - Radikal’in geleneksel ‘En İyiler’ anketi devam ediyor. Geçtiğimiz salı itibariyle siz okuyucularımızın oylamasına sunulan ankette bugüne kadar ‘TV Dizisi’, ‘Kadın Oyuncu’, ‘Erkek Oyuncu’ ve ‘Sinema filmi’ kategorilerinde binlerce kişi oy kullandı. Anketimizin devamı pazartesi itibariyle kalan kategorilerle (Müzisyen, magazin olayı, kitap, oyun, sergi) devam edecek.
Oylama tüm kategorilerde 29 Aralık Salı gününe kadar devam edecek. Bu arada size sinema ve TV dizisi kategorilerindeki ‘yarışın’ gidişatını aktarmak istedik. 2015’in En İyi TV Dizisi kategorisinde, Radikal olarak belirlediğimiz 20 aday arasında şu anda başı ‘Poyraz Karayel’ çekiyor. İlker Kaleli ile Burçin Terzioğlu’nun başrollerinde olduğu diziyi yılın en çok konuşulan işlerinden olan ‘Kiralık Aşk’ izliyor. Üçüncü sırada ise ‘Kardeş Payı’ var.

Radikal okurları 'yılın dizisini' belirliyor...

Radikal’in ‘En iyiler’ anketinin ‘En İyi Sinema Filmi’ kategorisinde ise şu anda başı ‘Düğün Dernek 2: Sünnet’ çekiyor. Selçuk Aydemir’in yönettiği; Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Öztekin’in rol aldığı filmin yüzü gişede de hayli gülmüştü. Onu Emin Alper’in dünya festivallerinden bol ödül toplayan filmi ‘Abluka’ takip ediyor. Üçüncü sırada ise son olarak Altın Portakal’da başta gelen ödülleri toplayan, Tolga Karaçelik imzalı ‘Sarmaşık’ var.  
Yılın en iyi sinema filmi

 

 

BUNU OKUYAN BUNLARI DA OKUDU