Hem erkeklerde, hem kadınlarda büyük çekişme

19/12/2015

RADİKAL  - Radikal’in geleneksel ‘En İyiler’ anketi tüm heyecanıyla devam ediyor. Geçtiğimiz salı siz okuyucularımızın oylamasına sunulan ankette bugüne kadar ‘TV Dizisi’, ‘Kadın Oyuncu’, ‘Erkek Oyuncu’ ve ‘Sinema filmi’ kategorilerinde binlerce kişi oy kullandı. Anketimizin devamı pazartesi itibariyle kalan kategorilerle (Müzisyen, magazin olayı, kitap, oyun, sergi) devam edecek.
Oylama tüm kategorilerde 29 Aralık Salı gününe kadar devam edecek.

Radikal okurları 'Yılın en iyi kadın oyuncusunu' seçiyor

Bu arada size kadın ve erkek oyuncu kategorilerindeki ‘yarışın’ gidişatını aktarmak istedik. 2015’in En İyi Kadın Oyuncusu kategorisinde, Radikal olarak belirlediğimiz 20 aday arasında başı şimdilik Elçin Sangu çekiyor. ‘Kiralık Aşk’ dizisindeki Defne rolüyle hayatımıza giren Sangu’nun yıldızı bu sene parlamıştı. Sangu’yu ‘Poyraz Karayel’in başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu takip ediyor. Kadın oyuncular sıralamamızın üçüncüsü ise şimdilik Deniz Çakır var. Çakır ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisindeki rolüyle karşımızda bu sene.
Yılın en iyi erkek oyuncusu

Radikal’in ‘En iyiler’ anketinin ‘En İyi Erkek Oyuncu’ kategorisinde ise şimdiye kadar en çok oyu son olarak ‘Sarmaşık’ filmindeki performansıyla kendinden söz ettiren Nadir Sarıbacak aldı. Sarıbacak aynı zamanda ‘Muhteşem Yüzyıl-Kösem’de ‘Bülbül Ağa’ olarak rol kesiyor. Onu ‘Poyraz Karayel’deki rolüyle TV izleyicisini ekrana kilitleyen İlker Kaleli takip ediyor. Anketin üçüncü sırasında ise hem ‘Hatırla Gönül’ dizisindeki performansıyla hem de sinema filmi ‘Rüzgarın Hatıraları’ndaki Aram rolüyle dikkatleri üzerine toplayan Onur Saylak var.


             

BUNU OKUYAN BUNLARI DA OKUDU