Evini yenilerken keşfettiği 15 yıllık notu yazan kişiyi buldu

16/03/2016

RADİKAL - Prestwich, Manchester’da yaşayan Alex Moss isimli adam evinde tadilat yaptırırken, 2011 yılında yazıldığı belirtilen bu notu tahtaların arasında bulduğunu söyledi. Independent’da yer alan habere göre not evin şöminesinin zemininde, yeni döşeme için inceleme yapılarken bulunan notun üzerinde, ‘Merhaba, odama hoş geldiniz. Yıl 2001 ve ben odamı dekore ediyorum. Umarım hayatınız yolundadır. Hiç unutmayın, her zaman sizi izliyor olacağım! Darren Clucas’ yazıyordu.

 

Today we're getting new flooring in the main bedroom. There was a blocked fireplace so we removed the board to see what...

Posted by Alex Moss on Friday, March 11, 2016

 

Alex Moss notun bir fotoğrafını çekerek sosyal medya hesaplarından paylaştı. Facebook hesabından paylaştığı fotoğrafta notu nerede bulduğunu yazan Moss, aynı fotoğrafı Reddit ve Twitter’da da paylaştı.

Sosyal medyada kısa sürede birçok defa paylaşılan not sonunda yazarı Darren Clucas’a ulaştı. Clucas, Moss’un yazdığı tweetin altına, ‘Gerçekten izlemiyorum… Guest Road’un tadını çıkarın. Ne ev ama!’ cevabını yazdı.

 

 

 

Daha sonra ikili evle ilgili sohbete başladılar. Moss, ‘Sosyal medyanın gücüne bak! Evet biliyorum, duşu da güzel!’ yazarken Clucas, ‘Yazın bahçedeki çiçeklerin açmasını bekle!’ yazdı ve ekledi, ‘Umarım evş bizim kadar seversiniz. Orada birçok muhteşem parti yaptık’.

 

 

Sonrasında Moss Clucas’a, ev yenilendikten sonra bir fotoğrafını görmek isteyip istemeyeceğini sordu. Orada 20 sene yaşadığını söyleyen Clucas ise ‘anılarımızda kalsın’ cevabını vererek Moss’a teşekkür etti.

 

 

Bu sohbetin ardından Independent’a yaptığı açıklamada notu yazan kişiyi bulmasını gerçek üstü olarak yorumlayan Moss, kendi oturma odalarına da benzer bir not bırakabileceğini söyledi.

BUNU OKUYAN BUNLARI DA OKUDU