Galatasaray'dan çözüm sürecine destek

26/01/2014

DİYARBAKIR - İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan, yönetici Necati Demirkol ile Futbol Akademisi Sorumlusu Bülent Ünder'in katıldığı, Diyarbakırspor'un eski başkan ve yöneticilerinin de yer aldığı futbol okulunun açılışı özel bir halı sahada gerçekleştirildi. Galatasaray TV'nin canlı yayınladığı programda açılış kurdelesini Arıboğan, Demirkol ve Ünder kesti.

İşte Cimbom'un yeni stoperi

"ÇÖZÜM SÜRECİNE KATKIMIZ OLURSA MUTLU OLURUZ"

Türkiye'nin dört bir tarafından geleceğin aslanlarını keşfetmek için yatırım yaptıklarını belirten Arıboğan, "Diyarbakır halkının Galatasaray'a olan yoğun ilgisini biliyoruz. Biz de Diyarbakır ve diğer illerimizi çok seviyoruz. Bu bölgelerde futbolun geri kalmaması için daha çok yatırım yapmayı düşünüyoruz. Bize ve milli takıma faydalı yıldızlar yetiştirmek için futbol okullarına önem veriyoruz. Galatasaray bir dünya markası olmanın yanında spora en çok yatırım yapan kulüplerimizden biridir. Barış sürecine hem kulüp hem de birey olarak destek veriyoruz. Türkiye'nin en çok huzura, düzene, istikrara ve konsorsiyuma ihtiyacı olan bu günlerde, eğer bizim de çözüm sürecine katkımız oluyorsa çok mutlu oluruz" ifadelerini kullandı.

TFF'den ilginç Bruma açıklaması

6-15 YAŞ ARASI 75 ÖĞRENCİ

Konuşmaların ardından Galatasaray Futbol Okulu Diyarbakır Yetkilisi Abdulkadir Duran, Arıboğan, Demirkol ve Ünder'e teşekkür plaketi verdi. Tören, öğrencilerle çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Diyarbakır Galatasaray Futbol Okulu'na 6-15 yaş arası 75 öğrencinin kayıt yaptırdığı bildirildi. (AA)

Şükrü Ergün'den Kiğılı'ya anında yanıt

BUNU OKUYAN BUNLARI DA OKUDU